שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪

חוסם עורקים

חוסם עורקים הוא כלי חיוני בציוד העזרה הראשונה של כל חובש, מפקד חילוץ והצלה ומד"א. כאשר מדובר בפציעה שבה יש דימום חמור, חוסם העורקים מאפשר לעצור את זרימת הדם באופן מהיר ויעיל. הוא גורם ללחץ מעל האזור הפצוע, ועל ידי כך מגביל את הדימום. זה מסייע למנוע את הדימום המסיבי, מצב שיכול להוביל למוות.

 השימוש בחוסם עורקים, הוא במקרה של פציעה בגפיים, ונעשה מעל לאזור הפציעה. כאשר החוסם מונח, הוא מעביר לחץ על העורק ועוצר את זרימת הדם לאזור הפציעה. בנוסף, משתמשים בחוסם במקרה של כשל בטיפולים אחרים להפסקת דימום.

אף על פי כך, שימוש לא נכון בחוסם עורקים יכול להוביל לנזק רב ברקמות בגלל העצירה הממושכת של הדם, ולכן, הוא צריך להיעשות רק על ידי אנשים מאומנים ובמקרים של דימום חמור שלא נשלט באמצעים אחרים. השימוש בחוסם עורקים הוא בדרך כלל הפתרון האחרון, אך הוא חיוני ויכול להציל חיים במצבים מסוימים. במצבים של דימום חמור מאוד, השימוש בחוסם עורקים יכול להציל את הפצוע מהפסקת דם בלתי מבוקרת. חוסמי עורקים משמשים במגוון של תנאים, כולל קרבות, תאונות דרכים קשות, אסונות טבע ואף בהקשרים של פשעים אלימים. בכל מקרה, עיקר המטרה היא הפסקת זרימת הדם לאזור הפציעה באופן מהיר ככל האפשר, כדי למנוע את אובדן הדם המרובה.

מה זה חוסם עורקים טקטי?

חוסם עורקים טקטי הוא גרסה מתקדמת של חוסם העורקים שנוצרה במיוחד לשימוש בבית החולים, או במצבים של קרב או מצבים של קיצוניים אחרים. הוא תוכנן להיות יעיל, מהיר לשימוש ונוח לנשיאה. חוסמי עורקים טקטיים הם חלק חיוני מציוד החילוץ של הצבא, משטרה, צוותי חילוץ, וכן לעובדים בתחום הרפואה. יתרון מרכזי של חוסם עורקים טקטי הוא המסוגלות להיות מותאם אישית למשתמש, מה שמאפשר את עצירת הדימום בצורה מהירה ויעילה. לרוב, חוסמי עורקים טקטיים מכילים חגורה רחבה המיועדת להיות מתוחה סביב הגף הפצוע, ומנגנון הידראולי או ספירלי להגברת הלחץ.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים