שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪

מד גובה

מד גובה הוא כלי פשוט אך מרכזי בחיי היומיום שלנו, אשר מאפשר לנו למדוד את גובהו של אדם באופן מדויק. הוא נמצא בשימוש רחב במגוון מקומות, כולל בתי חולים, בתי ספר, מרכזי כושר, ואף בבתים פרטיים. מד גובה מסייע בבחינה ראשונית של מגמות הצמיחה אצל ילדים, ואף בזיהוי של מגבלות רפואיות מסוימות.

מד גובה הוא כלי שמערכת הבריאות משתמשת בו באופן שוטף כדי למדוד את הצמיחה וההתפתחות של ילדים ונוער. גובה הילד יכול להצביע על מגוון של גורמים בריאותיים, כולל תזונה, גנטיקה ורמת הרווחה הכללית שלו. גובה תקני הוא סימן לצמיחה תקנית ובריאה. חוסר צמיחה עלול להצביע על בעיות בריאותיות פוטנציאליות או מצבים בריאותיים שיש צורך לטפל בהם.

מדידת גובה היא תהליך שכדאי לבצע באופן שוטף, במיוחד במקרה של ילדים, עקב השינויים המהירים שמתרחשים בגופם. המדידה יכולה לעזור לזהות צמיחה איטית או לא תקינה ובכך לקבל מענה מהיר על שאלות שקשורות להתפתחות של הילד.

למרות שמד הגובה שימושי ביותר בהקשר של ילדים, הוא משמש גם את המבוגרים. שינויים בגובה מבוגרים יכולים לציין שינויים בריאותיים או מחלות מסוימות. כלי זה משמש גם במגזר הפיזיותרפיה והפיתוח הגופני, ויכול לעזור במעקב אחר תהליכי התאוששות או התקדמות בתרגולים.

מד גובה הוא כלי חיוני במעקב אחר בריאותנו, ומהווה תרומה מרכזית לתחום בריאות המשפחה. באמצעותו, אנו מסוגלים לקבל הבנה טובה יותר של הצמיחה וההתפתחות שלנו ולזהות במהירות את הסימנים הראשוניים של בעיות בריאותיות פוטנציאליות.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים