שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪

מד משקל

מד משקל הוא אחד הכלים החיוניים ביותר העוזרים לנו  בשמירה על בריאותנו. הייחודיות של מד המשקל איננה מוגבלת רק למספרים שהוא מציג, אלא היא מתגלה ביכולתו לעזור לנו להבין את מגמות המשקל שלנו ולהבחין בשינויים שיכולים להשפיע על בריאותנו. על פי מידע זה, אנו יכולים להחליט מה יש לנו לשנות באורח החיים שלנו על מנת להגיע למשקל הבריא והאידיאלי בשבילנו.

בימינו, מדי המשקל המודרניים מעניקים לנו הרבה יותר מאשר רק את המספר של משקל הגוף שלנו. הם מסוגלים לחשב את יחס השומן בגוף, דינמיקת המשקל שלנו לאורך זמן, ואף לנתח את תזונתנו באופן מקיף. מדי משקל אלו, שמתחברים לאפליקציות בטלפון הנייד או למחשב, מאפשרים לנו להתאים באופן אישי תוכניות תזונה וכושר, וכך לסייע לבנות אורח חיים בריא יותר.

קניית מד משקל היא השקעה בבריאותנו. כלי זה מעניק לנו את היכולת לבחון את מגמות המשקל שלנו ולהתריע כאשר מתרחשים שינויים במשקל שיכולים להעיד על בעיות בריאות. בנוסף, מדי המשקל החכמים של היום מאפשרים לנו להתמקד באופן יותר ממוקד במטרות הבריאות שלנו, לעקוב אחר התקדמותנו ולהתאים את תוכנית התזונה והכושר שלנו. אף על פי כך, חשוב לזכור שמד המשקל הוא רק חלק מהתמונה הכללית של בריאותנו, והשילוב שלו בגישה הוליסטית לחיים בריאים יכול להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים שלנו.

חשוב לזכור שלא כל המשקלים נוצרו שווים. בעת קניית מד משקל, יש לבחון קפידה את התכונות שהוא מציע, ואת היכולת שלו להעניק לנו נתונים ממוחשבים ואמינים. בעזרת מד משקל חכם איכותי, אנו יכולים למקד את מאמצינו להשגת מטרות הבריאות שלנו, ולהעניק לנו תחושה של שליטה וכיוון במסע הבריאות שלנו.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים