שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪
ציוד רפואי ועזרה ראשונה למוסדות חינוך
מענה מותאם לצורכי מוסדות החינוך. בהתאם לכל התקנים, האישורים והמבחן בשטח. הצטרפו למאות מוסדות ובתי ספר מרוצים !

ניווט למוסדות חינוך

טופס הזמנה למוסדות חינוך
ערכות למוסדות חינוך

ערכות ייעודיות המותאמות לפי התקנים הרלוונטיים לשימושים השונים

חבישה

מוצרי חבישה פשוטים ומתקדמים באיכות הגבוהה ביותר

פלסטרים ודבקים

פלסטרים ודבקים בגדלים וסוגים שונים

טיפול בכוויות

פריטים שונים לטיפול בכוויות ברמות השונות

נוזלים ומשחות

נוזלים ומשחות בשירות בית מרקחת

בטיחות, טראומה והצלה

ציוד מיגון ובטיחות, ציוד לטיפול במקרי טראומה דחופה והצלת חיים

מוצרי נייר וסטריליות

מוצרים לשמירה על חיטוי והיגיינה ברמה גבוה – גם בבית וגם בעסק

דפיברילטור- מכשיר החייאה

מכשיר ההחייאה הנמכר והמתקדם בישראל ובעולם

חשיבות ציוד עזרה ראשונה לבית ספר

מוסדות חינוך משמשים כמוקדים של למידה, יצירתיות ואינטראקציה חברתית, אך הם גם נושאים באחריות להבטיח את שלומם ורווחתם של התלמידים והצוות החינוכי. היבט מכריע אחד בשמירה על סביבה מאובטחת הוא הנוכחות של ציוד רפואי הולם ומשאבי עזרה ראשונה.

 

חשיבות הציוד הרפואי במוסדות חינוך

מצבי חירום רפואיים יכולים להתרחש באופן בלתי צפוי, החל מפציעות קלות ועד תקריות חמורות יותר. החזקת הציוד הרפואי המתאים זמין במוסדות חינוך חשובה ביותר להבטחת מענה אפקטיבי בזמן. אספקה בסיסית כגון תחבושות, חומרי חיטוי ומשככי כאבים חיוניים לטיפול בפציעות קלות. דפיברילטורים חיצוניים אוטומטיים יכולים להציל חיים במקרים של דום לב פתאומי, שיכול להשפיע על אנשים בכל גיל, כולל תלמידים וצוות חינוכי.

משאבים אלה מאפשרים לצוות מיומן להעריך ולהגיב לבעיות בריאותיות שונות באופן מידי. בנוסף, להחזיק מלאי של תרופות חירום, כגון אפינפרין לתגובות אלרגיות, יכול להיות חיוני במצבים קריטיים.

אולם, ציוד רפואי לבדו אינו מספיק ללא אנשים שהוכשרו להשתמש בו ביעילות. הטמעת תכניות הכשרה לעזרה ראשונה לצוות ולתלמידים מעצימה אותם עם הידע והמיומנויות הדרושים כדי להגיב כראוי בשעת חירום. הכשרה בסיסית בעזרה ראשונה צריכה לכסות נושאים כמו החייאה, טיפול בפצעים ושימוש נכון בציוד רפואי.

תרגילים וסימולציות רגילות יכולים לעזור לחזק מיומנויות אלו ולשפר את המוכנות. משרד החינוך צריך לשתף פעולה עם אנשי מקצוע כדי לערוך מפגשי הדרכה ולהבטיח שכל קהילת בית הספר בקיאה בפרוטוקולים לתגובה לשעת חירום. גישה פרואקטיבית זו לא רק משפרת את הבטיחות אלא גם מטפחת תחושת ביטחון בקרב התלמידים והצוות.

מתן עדיפות לזמינות של ציוד רפואי ומשאבי עזרה ראשונה במוסדות חינוך הוא היבט בסיסי ביצירת סביבת למידה בטוחה. ההשקעה בציוד ובהכשרה מתאימים משתלמת בצורה של מענה מהיר ויעיל יותר למקרי חירום, שעלול להציל חיים.

צוות ייעודי או קציני בטיחות אחראים לרוב לבדוק באופן תדיר את רשימת ציוד תיק עזרה ראשונה על מנת לוודא שכל הציוד שלם, לא פג תוקף, ובמצב שימוש תקין. אם ישנם פריטים שמתבלים או מסתיימים, חשוב להחליפם מיד. ניתן לרכוש ציוד עזרה ראשונה בתפזורת, על מנת להחליף או להוסיף פריטים. במידה ותרופה או ציוד מסוים חסרים, יש להחזירם לתיק בהקדם .הכנה מראש יכולה לעזור להתמודד באופן יעיל ומהיר יותר עם מצבי חירום פתאומיים, ובסופו של דבר, יכולה אף להציל חיים.

כך, מוסדות חינוך יכולים למלא את חובת הזהירות שלהם ולהעניק לתלמידים ולצוותים את הביטחון שרווחתם נמצאת בראש סדר העדיפויות.

פרו מדיק ישראל מובילה בתחום העזרה הראשונה, הציוד הרפואי ורפואת החירום וכאן בשבילכם על מנת להעניק לכם בשעת הצורך הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

מוזמנים לרכוש תכולת תיק עזרה ראשונה משרד החינוך כאן בפרו מדיק, שיעניקו לכם את המענה המדויק ביותר.

בקשה להצעת מחיר מותאמת

הצעת מחיר

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים