שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪
ערכות עזרה ראשונה ייעודיות
מגוון אמצעים מתקדמים לסביבתכם, פתרונות לשגרה וחירום במיוחד לפי הצורך שלכם. החל מערכות ביתיות פשוטות ועד ערכות מתקדמות להצלת חיים.

תיק מגיש עזרה ראשונה

במסגרות מקצועיות, הצורך בנגישות תיק מער מאובזר היטב הוא בעל חשיבות עליונה, המהווה מרכיב מכריע בהבטחת בטיחותם ורווחתם של אנשים. בין אם במקומות עבודה, בסביבות תעשייתיות או במסגרות בריאות, ערכת עזרה ראשונה מקצועית חורגת מהצרכים הבסיסיים המצויים בערכות ביתיות, ומספקת צרכים ספציפיים וסיכונים פוטנציאליים הקשורים לענף המתאים.

תיק עזרה ראשונה מקצועי מתאים לסיכונים והאתגרים הייחודיים של תעשיות ספציפיות. הכרה והתייחסות לסיכונים הספציפיים הללו חיוניים לתגובת חירום יעילה והתמודדות במצב של פציעות.

בניגוד לערכות עזרה ראשונה סטנדרטיות, ערכות מקצועיות מצוידות ברכיבים ספציפיים כדי לתת מענה לאופי הייחודי של פציעות אפשריות. לדוגמה:

  1. תמיסות לשטיפת עיניים- חיוניים בסביבה תעשייתית שבה עלולה להתרחש חשיפה לכימיקלים או לחלקיקים זרים.
  2. חבישות כוויות- חיוניות בסביבות בהן כוויות מהוות סיכון צפוי, כגון מטבחים או מעבדות.
  3. חבישות טראומה וחוסמי עורקים- נפוץ במסגרות שבהן ייתכנו פציעות חמורות ודימום, כמו אתרי בנייה.

 

ערכות עזרה ראשונה מקצועיות, כגון, תיק חובש מקצועי, כוללות לרוב כלים לתמיכת חיים מתקדמת, המשקפת את חומרת הפציעות הפוטנציאלית במסגרות מסוימות. ניתן לכלול דפיברילטורים חיצוניים אוטומטיים כדי לספק סיוע מידי במקרים של מצבי חירום לבביים. כלים אלו ידידותיים למשתמש ויכולים כאמור להיות חיוניים בגישור הפער בין אירוע לבין הגעת עזרה רפואית מקצועית.

במסגרות מקצועיות, נוכחות ערכת עזרה ראשונה הולכת יד ביד עם הדרכת עובדים. מקומות עבודה מקיימים לעתים קרובות הדרכות עזרה ראשונה והחייאה סדירות כדי להבטיח שהעובדים לא רק מודעים למיקום של ערכת העזרה הראשונה, אלא גם מחזיקים בידע ובכישורים להשתמש בתכנים שלה ביעילות. גישה פרואקטיבית זו מעצימה את העובדים להגיב בביטחון ובמיומנות במצבי חירום של מתן עזרה ראשונה.

 

כמו כן, מינהל הבטיחות והבריאות בעבודה וגופים רגולטוריים אחרים מחייבים נוכחות של ערכות עזרה ראשונה במקומות עבודה. ערכות עזרה ראשונה מקצועיות חייבות לעמוד בסטנדרטים הספציפיים המתוארים בתקנות אלה, ולהבטיח שהן מצוידות כראוי ונגישות לעובדים. עמידה בתנאים לא רק מונעת השלכות משפטיות אלא, חשוב מכך, מדגישה את המחויבות לבטיחות העובדים ולרווחתם.

לא זאת בלבד, לנוכחות ערכת עזרה ראשונה מקצועית יש השפעה פסיכולוגית על העובדים. הידיעה שמקום העבודה שלהם מצויד להתמודדות במצבי חירום מטפחת תחושת ביטחון.

חשוב לזכור כי ערכות עזרה ראשונה דורשות תחזוקה שוטפת כדי להבטיח שהאספקה עדכנית, סטרילית ופונקציונלית. צוות ייעודי או קציני בטיחות אחראים לרוב לביצוע בדיקות שגרתיות כדי להבטיח את מוכנות הערכה למקרה חירום.

בתחום המקצועי, ערכת עזרה ראשונה מעוצבת ומתוחזקת כהלכה היא לא רק צורך רגולטורי אלא מרכיב חיוני באסטרטגיית בטיחות מקיפה. ערכות עזרה ראשונה מקצועיות ממלאות תפקיד מרכזי ביצירת סביבות עבודה בטוחות ומאובטחות יותר.

פרו מדיק ישראל מובילה בתחום העזרה הראשונה, הציוד הרפואי ורפואת החירום וכאן בשבילכם על מנת להעניק לכם בשעת הצורך הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

רכישת תיק עזרה ראשונה עם פרו מדיק ייתן לכם את המענה המדויק ביותר.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים