שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪
עזרה ראשונה, ציוד מתכלה ופתרונות נלווים
בריאות ואיכות חיי האדם נמצאים בראש סדר העדיפויות. בפרו מדיק ישראל הלקוח נהנה מציוד רפואי איכותי ואמין למגוון צרכים!

ציוד רפואי מציל חיים

 

עזרה ראשונה היא הטיפול הראשוני שניתן לאדם לפני הגעת עזרה רפואית מקצועית. מטרתו לשמר חיים, למנוע החמרה של המצב ולקדם החלמה. עקרונות מפתח כוללים הערכת המצב, הבטחת בטיחות אישית ומתן טיפול מהיר והולם על בסיס אופי הפציעה או המחלה.

 

ציוד עזרה ראשונה

בשנים האחרונות, עלתה מאוד המודעות לנושא הציוד לעזרה ראשונה. כאשר מתרחש מצב חירום, כל שנייה חשובה, והתערבות מהירה וממוקדת עשויה להביא להצלת חיים. עזרה ראשונה, הכוללת חומרים מתכלים ופתרונות נלווים, היא מרכיב קריטי בטיפול חירום הנותן מענה לצרכים רפואיים מידיים. זה כרוך במתן סיוע בזמן ולעתים קרובות מציל חיים לאנשים החווים פציעות או מחלות פתאומיות.  

בעוד שהתכולה הספציפית של ערכת עזרה ראשונה יכולה להשתנות בהתאם לצרכים והעדפות אישיות, ערכת עזרה ראשונה היא אוסף של אספקה וציוד המשמש למתן טיפול רפואי בסיסי במצבי חירום. מומלץ להחזיק ערכת עזרה ראשונה מאובזרת היטב לטיפול בפציעות קלות ולהתמודדות עם מצבי חירום עד להגעת עזרה רפואית מקצועית.

במסגרות קהילתיות, כגון בתי ספר, משרדים ומרחבים ציבוריים, ערכות עזרה ראשונה ייעודיות אשר נגישות תורמות לבטיחות הכללית. זה מבטיח כי אנשים יכולים להגיב במהירות לאירועים, וכן תורם עבור סביבה בטוחה יותר לכולם.

חומרים מתכלים בערכת עזרה ראשונה הינם חלק בלתי נפרד מהפונקציונליות שלה, ומאפשרים למשיבים לטפל במגוון מצבים רפואיים. ציוד עזרה ראשונה כולל מגוון רחב של פתרונות לטיפול, כגון, חבישה, פלסטרים ודבקים, חומרים לטיפול בכוויות, חומר חיטוי, תרופות שונות וכן הלאה.

 

ידע בסיסי בעזרה ראשונה מציל חיים

אמנם חיוני להחזיק ערכת עזרה ראשונה מצוידת היטב, אבל הידע והמיומנויות למתן עזרה ראשונה בצורה נכונה חיוניים באותה מידה על מנת להגן על בריאותנו ובריאות אלה שאנו אוהבים. הכשרה מתאימה מבטיחה שאנשים יכולים להגיב בביטחון ובמיומנות למקרי חירום, ולמקסם את האפקטיביות של החומרים והפתרונות העומדים לרשותם. אנחנו לעולם לא יכולים לדעת מתי מצב חירום יתרחש, אך אנחנו יכולים להיות מוכנים לתת מענה כשזה קורה. כך, במקום להישאר בחרדה וחוסר יכולת, נוכל לפעול באופן מהיר ויעיל, לספק טיפול מידי שיכול להפחית את הנזק ולהציל חיים.

חשוב לזכור שהציוד לעזרה ראשונה צריך להישמר במקום נגיש ומוכר לכל מי שעשוי להימצא בסביבה. יש לוודא שהערכה מעודכנת, שאינה כוללת תרופות שפג תוקפן ושהציוד נשמר במצב תקני. במקרה של מצב חירום, כל דקה יכולה להיות קריטית, ולכן אנחנו צריכים להיות מוכנים למצבים אלה באופן הטוב ביותר שאפשר.

מתן עזרה ראשונה בזמן והולם מסתמך על זמינותם של חומרים מתכלים מתוחזקים היטב בתוך ערכת עזרה ראשונה, בתוספת הבנה מעמיקה של נהלים וטכניקות נכונות. בין אם בבית, במקום העבודה או במהלך פעילויות בחוץ, ערכת עזרה ראשונה מוכנה היטב יכולה לעשות הבדל משמעותי בהבטחת רווחתם של אנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים בלתי צפויים.

אם אתם מעוניינים לרכוש ציוד רפואי בירושלים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ואף לבקר אותנו, חנות ציוד רפואי ממוקמת ברחוב התעשייה 2, ירושלים. אנו נשמח לסייע ולהתאים עבורכם ציוד עזרה ראשונה שמתאים בדיוק לדרישות שלכם.

פרו מדיק ישראל, חברה לציוד רפואי מובילה בתחום העזרה הראשונה, הציוד הרפואי ורפואת החירום כאן בשבילכם על מנת להעניק לכם בשעת הצורך מגוון פתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

אנו חברת ציוד רפואי העוסקת ומתמחה ביבוא, שיווק ציוד רפואי וייצור ציוד של עזרה ראשונה, ציוד החייאה ומכשור רפואי המגיע מהחברות המובילות בעולם. הציוד והמכשור הרפואי שניתן לרכוש אצלנו נבחן בשטח רבות באמצעות שימוש של רופאים בכירים, כוחות ביטחון והצלה ישראליים ואלפי לקוחות מרוצים. ניתן למצוא אצלנו גם ציוד רפואי ביתי, מוזמנים לעיין במגוון קטלוגים של ציוד רפואי.

צוות פרו מדיק ישראל, חנות לציוד רפואי, ייתן לכם שירות ומענה רפואי מהיר ואיכותי.

ממתינים עבורכם לכל שאלה, צרו קשר במספר 053-4212129.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים