שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪
מכשור וריהוט רפואי
ריהוט ומכשור רפואי מתקדם, נגיש וקל לשימוש אישי או מקצועי.

מכשור וריהוט רפואי

השקעה ברכישת מכשירים רפואיים וציוד רפואי באיכות גבוהה היא חיונית מכמה סיבות, הכוללות בטיחות מטופלים, אבחון מדויק, טיפול יעיל ויעילות כללית של מערכת הבריאות.

מכשור רפואי כולל מגוון מכשירים ומכונות שנועדו לאבחן, לטפל ולנטר מטופלים. מכשור רפואי איכותי עובר בדיקות קפדניות ועומד בתקני איכות מחמירים. הבטחת בטיחות המטופלים היא מעל הכל, וציוד אמין תורם באופן משמעותי למניעת טעויות ואירועים שליליים במהלך האבחון, הטיפול והניטור.

לכן, מכשירי ניטור איכותיים הם חשובים על מנת לבצע מעקב אחר סימנים חיוניים ובהבטחת הערכה מתמשכת של מצבו הבריאותי של המטופל. מכשירים כמו סטטוסקופ, מדי לחץ דם ומדדי דופק תורמים לניטור בזמן אמת, ומאפשרים לצוות הרפואי לזהות שינויים מידית ולהתערב לפי הצורך.

כמן כן, מכשירים רפואיים תומכי חיים כוללים בין היתר מכונות הנשמה, דפיברילטורים ומשאבות עירוי. מכשירים אלו חיוניים לשמירה על חיים במצבי חירום ומצבים רפואיים קריטיים. מסכות חמצן מסייעות לחולים עם קשיי נשימה, דפיברילטורים מספקים זעזועים מצילי חיים במקרים של דום לב, ומשאבות אינפוזיה מווסתות את מתן הנוזלים והתרופות בצורה מדויקת.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ניתן למצוא מכשור רפואי למכירה המכיל שילוב תכונות חדשניות המשפרות את היעילות, מפחיתות שגיאות ומשפרות את נוחות המטופל. אינטגרציה עם רשומות רפואיות אלקטרוניות, קישוריות אלחוטית ויכולות טלרפואה הופכות למגמות נפוצות. מכשירים ניידים ומכשירי כף יד צוברים פופולריות, מספקים גמישות בטיפול בחולים ומאפשרים אבחון נקודתי.

 

ריהוט רפואי

ריהוט רפואי הוא היבט אינטגרלי של סביבות בריאות, התורם לנוחות המטופל, ליעילות הצוות ולמניעת זיהומים. רהיטים מעוצבים בצורה ארגונומית מבטיחים שאנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים לבצע את תפקידם בנוחות וביעילות, ולהפחית את הסיכון לפציעות שרירים ושלד.

כמו כן, ריהוט רפואי מתוכנן תוך מחשבה על בקרת זיהומים. חומרים שקל לנקות ולחטא, משטחים ללא תפרים וגימורים אנטי-מיקרוביאליים תורמים לשמירה על סביבה היגיינית. זה חשוב במיוחד במניעת התפשטות זיהומים בתוך מתקני בריאות.

מיטות מטופלים, כיסאות וארון חירום הם דוגמאות לריהוט רפואי חיוני המשפיע ישירות על איכות הטיפול. מיטות המטופל הן מרכזיות בחוויית המטופל ובתהליך ההחלמה. מיטות מתכווננות עם תכונות כמו התאמת גובה אלקטרונית משפרות את נוחות המטופל ומסייעות לצוות הרפואי במתן טיפול מותאם אישית.

שולחנות וכיסאות בדיקה בחדרי בדיקה או במרפאות חוץ צריכים להיות מתוכננים לנוחות השימוש ולנגישות המטופל. ובכך להתאים לצרכי מטופל שונים ולהקל על בדיקות יסודיות. תכונות נגישות חיוניות במיוחד עבור חולים עם אתגרי ניידות.

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ושיטות הבריאות מתפתחות, השילוב של מכשיר רפואי חדשני וריהוט ארגונומי ימלאו תפקיד מכריע יותר ויותר בעיצוב העתיד של שירותי הבריאות. יצירת איזון בין חדשנות, פונקציונליות ועיצוב ממוקד במטופל תישאר חשיבות עליונה בהבטחת מתקני הבריאות מספקים תנאים אופטימליים לריפוי, אבחון וטיפול.

פרו מדיק ישראל היא חברת מכשור רפואי מובילה בתחום העזרה הראשונה, הציוד הרפואי ורפואת החירום וכאן בשבילכם על מנת להעניק לכם בשעת הצורך הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

רכישת תיק עזרה ראשונה עם פרו מדיק ייתן לכם את המענה המדויק ביותר.

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים