שירות לקוחות 053-4212129 | א'-ה' 09:00-16:00 | חניה ללקוחות | משלוח חינם לכל הארץ להזמנה באתר מעל 500

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משלוח מהיר לכל הארץ – משלוח חינם בהזמנה מעל 500 ₪

>>> חזרה לתוכן ומידע שימושי

האם אתם באמת יכולים לשמור על מכשיר ההחייאה שלכם מפני גניבה?

במשך השנים האחרונות אנו נתקלים בעשרות מקרי גניבה של מכשירי החייאה מסוג דפיברילטור. תופעה שלצערנו הולכת וגוברת עם הזמן בכלל חלקי הארץ. הגניבות בעיקרן מתרחשות בבנייני מגורים ומגדלים פרטיים אך גם ממקומות ציבוריים ובתי עסק. לטובת הכלל, מספר דגשים חשובים אשר כבר היום עוזרים ללקוחותינו לצמצם משמעותית את הסיכון לגניבת המכשיר.

מהנתונים בשטח עולה כי כ-58% מהתקפי הלב מתרחשים לפני גיל 65, כ- 30% מתים מהתקף לב עוד לפני קבלת עזרה רפואית. נתונים אלה ועוד גרמו לעלייה משמעותית במודעות החברה לבעיה וחיזקה את ההבנה שיש באפשרותנו להילחם בסטטיסטיקה ולשמור על החיים שלנו ושל הסובבים אותנו, כל זאת על ידי השקעה במכשיר החייאה מסוג דפיברילטור. כיום ניתן למצוא את המכשיר במקומות ציבוריים, בבתי עסק, במפעלים, בבנייני מגורים ואף אצל אנשים פרטיים.

מכשיר הדפיברילטור מיועד לספק טיפול יעיל ומקצועי בעת דום לב פתאומי ומתוכנן כך שגם אזרחים מן השורה ללא שום ניסיון או ידע רפואי יכולים להשתמש בו בזמן אמת להציל חיים בצורה יעילה בזמן אמת.

תופעת הגניבות הינה תופעה שכיחה במיוחד כשמדובר במכשירים לא זולים, בעלי ביקוש רב אשר ממוקמים לרשות הכלל ולרוב בצורה לא מסודרת. הסיכון העיקרי בגניבה מעבר לנזק הכספי, הינו המחסור במכשיר ההחייאה כך שבזמן אמת לא יתאפשר הטיפול הראוי ואף ייתכן מצב של נזק בלתי הפיך עד מוות.

מניסיוננו וניסיון לקוחותינו, מספר דגשים למניעה וצמצום הסיכון לגניבת מכשיר הדפיברילטור:

 

בשורה התחתונה, האם אתם באמת יכול שמור על מכשיר ההחייאה שלכם מפני גניבה? התשובה היא שניתן לצמצם בעשרות אחוזים את האפשרות לגניבה במידה ומקפידים על הדגשים.

אנו מקווים שהתופעה המכוערת הזו תיעלם במהירות כמו שהיא באה ושכל מי שהשקיע במכשיר יוכל ברגע האמת להשתמש בו ולהציל חיים בזמן אמת ללא סיבוכים מיותרים !

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רק רגע, למה שלא תרוויחו לפני כולם?

הצטרפו אלינו והישארו מעודכנים בחידושים, מידע שימושי ומבצעים ששמורים רק לכם כחברים במועדון! 

**לא שולחים ספאם**

חדשים כאן ? נשמח להכיר ולמצוא את הפתרון המדויק עבורכם !

**לא שולחים ספאם**

מועדון המקצוענים שלנו מזמין אותך להצטרף  ולהנות מעדכונים , מידע שימושי מציל חיים והטבות ששמורות רק לכם כלקוחות וחברים במועדון! 

 למצטרפים חדשים משהו קטן מאיתנו מחכה לכם במייל.

התחברות לחשבון שלך

ציוד רפואי ופתרונות עזרה ראשונה בקליק לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים